Contact met de leerkracht

Miranda Ehmen 
(vakleerkracht gym)
m.ehmen@ckcdrenthe.nl

Rianne Fokkema
r.fokkema@ckcdrenthe.nl

Frederieke Friso
f.friso@ckcdrenthe.nl

Léon den Hamer
l.denhamer@ckcdrenthe.nl

Sarah Gijsbertsen
s.gijsbertsen@ckcdrenthe.nl
Tineke Hoekstra
t.hoekstra@ckcdrenthe.nl
Elly Kok
e.kok@ckcdrenthe.nl
Anthonia van de Kraats 
a.vandekraats@ckcdrenthe.nl
Reina Leerink 
r.leerink@ckcdrenthe.nl

Talita Looijenga
t.looijenga@cogdrenthe.nl

Yvonne Lubben 
y.lubben@ckcdrenthe.nl
Gerja Molema
g.molema@ckcdrenthe.nl
Eefje Nijdam
e.nijdam@ckcdrenthe.nl

Hester van Bommel-Pijper

h.vanbommel@ckcdrenthe.nl

Anne Post
a.post@ckcdrenthe.nl
Aafke Riemeijer
a.rienmeijer@ckcdrenthe.nl
Monique Rijswijk
m.rijswijk@ckcdrenthe.nl
Kirsten Sanders
k.sanders@ckcdrenthe.nl
Marga Sanneman
m.sanneman@ckcdrenthe.nl
Jolinde Scheedler
j.scheedler@ckcdrenthe.nl
Monique Sigtermans
m.sigtermans@ckcdrenthe.nl
Sonina Stahlmecke
s.stahlmecke@ckcdrenthe.nl
Ylaine ter Steege
y.tersteege@ckcdrenthe.nl
Hilleen Steendam
h.steendam@ckcdrenthe.nl 
Nico Triezenberg
n.triezenberg@ckcdrenthe.nl

Ingrid Kuntz
i.kuntz@ckcdrenthe.nl

Esther Jans
e.jans@ckcdrenthe.nl
Ingeborg Warners
i.warners@ckcdrenthe.nl
Petra Wildeman
p.wildeman@ckcdrenthe.nl
Willy Hagedoorn
(conciërge)
w.hagedoorn@ckcdrenthe.nl
Marga Hulswit
(administratie)
administratie.kloostertuin@ckcdrenthe.nl

Persoonlijk contact
U kunt via de school te allen
tijde een afspraak maken met
de leerkracht om te spreken
over uw kind. Ook voor een
bezoek aan de klas kunt u de
leerkracht benaderen. Zakelijke
informatie mag u ook per mail
versturen.