Contact met de leerkracht

Carolien Blokhuis
c.blokhuis@ckcdrenthe.nl
Hester van Bommel
h.vanbommel@ckcdrenthe.nl
Gert van den Bos
g.vandenbos@ckcdrenthe.nl
Marlies van Gelderen
(vakleerkracht gym)
 
Marloes Bouma
m.bouma@ckcdrenthe.nl
Miranda Ehmen 
(vakleerkracht gym)
m.ehmen@ckcdrenthe.nl

Rianne Fokkema
r.fokkema@ckcdrenthe.nl

Frederieke Friso
f.friso@ckcdrenthe.nl

Léon den Hamer
l.denhamer@ckcdrenthe.nl

Tineke Hoekstra
t.hoekstra@ckcdrenthe.nl

Sanne Hut
s.hut@ckcdrenthe.nl
Elly Kok
e.kok@ckcdrenthe.nl
Anthonia van de Kraats 
a.vandekraats@ckcdrenthe.nl
Reina Leerink 
r.leerink@ckcdrenthe.nl
Talita Looijenga
t.looijenga@ckcdrenthe.nl
Yvonne Lubben 
y.lubben@ckcdrenthe.nl

Caroline Manschot
c.manschot@ckcdrenthe.nl

Gerja Molema
g.molema@ckcdrenthe.nl
Mariët Mulder
mariet.mulder@ckcdrenthe.nl
Sarah van Peer
s.vanpeer@ckcdrenthe.nl
Aafke Riemeijer
a.rienmeijer@ckcdrenthe.nl
Monique Rijswijk
m.rijswijk@ckcdrenthe.nl
Kirsten Sanders
k.sanders@ckcdrenthe.nl
Marga Sanneman
m.sanneman@ckcdrenthe.nl
Jolinde Scheedler
j.scheedler@ckcdrenthe.nl
Monique Sigtermans
m.sigtermans@ckcdrenthe.nl
Sonina Stahlmecke
s.stahlmecke@ckcdrenthe.nl
Ylaine ter Steege
y.tersteege@ckcdrenthe.nl
Hilleen Steendam
h.steendam@ckcdrenthe.nl 
Nico Triezenberg
n.triezenberg@ckcdrenthe.nl

Eefje Veldpape
e.veldpape@ckcdrenthe.nl

Sanne Visser
s.visser@ckcdrenthe.nl

Eline Vijfschagt
e.vijfschagt@ckcdrenthe.nl

Ingeborg Warners
i.warners@ckcdrenthe.nl

Petra Wildeman
p.wildeman@ckcdrenthe.nl

Rieneke van Amerongen
r.vanamerongen@ckcdrenthe.nl
Joyce Nohl
j.nohl@ckcdrenthe.nl
 
Willy Hagedoorn
(conciërge)
w.hagedoorn@ckcdrenthe.nl
Marga Hulswit
(administratie)
administratie.kloostertuin@ckcdrenthe.nl

Persoonlijk contact
U kunt via de school te allen
tijde een afspraak maken met
de leerkracht om te spreken
over uw kind. Ook voor een
bezoek aan de klas kunt u de
leerkracht benaderen. Zakelijke
informatie mag u ook per mail
versturen. 

 

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.